AKTUALNOŚCI
Pojadą do Niewiadowa, albo nie pojadą (akt.)

Na kilkadziesiąt godzin przed startem czwartoligowych rozgrywek nadal nic nie wiadomo o tym, czy Zawisza Pajęczno przystąpi do czwartoligowych rozgrywek. Prezes klubu jest ponoć na zagranicznych wakacjach, zespół ma ponoć nie jechać do Niewiadowa na pierwszy mecz ze Stalą, ale później zespół (trzeci raz słowo ponoć) ma już grać kolejne spotkania.

Wszystko jednak (powtórzymy słowo ponoć po raz czwarty) przypomina zbiórkę podwórkowej drużyny na mecz między dwoma sąsiednimi blokami. Żadne pismo w sprawie Zawiszy nie wpłynęło ani do ŁZPN, ani do sieradzkiego OZPN. Jeśli tylko dowiemy się czegoś pewnego to od razu napiszemy.

Andrzej Dobroszek, trener Zawiszy, stwierdził że nie udzieli żadnych informacji na temat wyjazdu do Niewiadowa, bo do tego upoważniony jest jedynie prezes klubu Tomasz Popiel. Ten jednak zapadł się pod ziemię i telefonów nie odbiera.W Zawiszy jakby nie zdają sobie sprawy, że nie jest to wyjazd na piknik, ani choćby na turniej o puchar np. misia Bobo, ale na mecz IV ligi łódzkiej.

Aktualizacja: Zawisza na pierwszy mecz nie pojedzie. O 13:30 wpłynęło stosowne pismo do ŁZPN.

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Osoby odpowiedzialne za ten burdel to przez wiele lat praktyka rządów Burmistrza że zezwalał na takie dziadostwo a następnie Wesołowscy, Popiel, Okrzesik… Wszyscy powinni stanąć pod prokuratora za to co tam sie wyprawia złodziejstwo, pijaństwo i wielka kradzież pieniędzy!!!!!!

Gonzo

Jako stary kibic i były zawodnik powiem krotko to co sie dzieje w klubie to skandal osoby odpowiedzialne za ten syf to byly i obecny prezes klubu panowie Okrzesik i Popiel , druga sprawa pieniąde które znikały w klubie w bardzo szybkim tempie

Hugo kopter

Tak to jest jak się wyżej sra niż dupę ma.

Wierny kibic

Wszyscy mądrzy w internecie. A zróbcie z tymi leśnymi dziadkami porządek. Zabierzcie im władzę w klubie. Na taczkę każdego od prezesa i zarządu zaczynając. Niech zobaczą że klub ma prawdziwych kibiców. Pogonić to na cztery strony świata. Założyć od nowa klub tak jak w Wieluniu. Tylko każdy mądry w internecie. Haki to ja jestem Figo fago a w rzeczywistości istna slamazara.

Kibic

Dziadostwo, wstyd , kompromitacja na całego.Nazwijmy rzecz po imieniu , Ci ludzie nie nadają się do działania w sporcie. Zniszczyli klub , kasa z tego co mówią ludzie jest tam pusta . Ciekawe czy w stosunku do kogoś będą wyciągnięte jakieś konsekwencje.