Udany debiut w Sokole Sławomira Majaka

Wspaniały początek nowego sezonu w wykonaniu piłkarzy trzecioligowego Sokoła Aleksandrów. Drużyna prowadzona przez nowego trenera Sławomira Majaka pokonała na swoim boisku Ursus Warszawa 2:0 (0:0) i zainkasowała pierwsze trzy punkty w rozgrywkach. Bramki dla gospodarzy strzelili: Dawid Cempa i Dominik Głowiński.

To Ursus rozpoczął mecz odważniej, ale Arkadiusz Ciach minimalnie spudłował. W 12. minucie trafił nawet do siatki Sokoła, ale był na pozycji spalonej. Potem Jakub Lemanowicz obronił groźny strzał Filipa Dziełaka.

Sokół przebudził się po przerwie. Już w 49 minucie Karol Żwir, po indywidualnej akcji, sfalowany został w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Dawid Cempa i pewnym strzałem pokonał bramkarza Traktorków. Ten sam zawodnik mógł zdobyć bramkę w 68. minucie, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego, trafiła w słupek. Wynik meczu ustalił Dominik Głowiński.

Sokół Aleksandrów – Ursus Warszawa 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Cempa 50, karny, Dominik Głowiński 76

Sokół: Lemanowicz – Pawlak, Gieraga, Ślęzak, Głowiński – Bogołębski ż, Szarpak, Rogalski (63′ Pecyna), Kaczmarek (87′ Sarafiński) – Żwir (74′ Chojecki), Cempa.