Mroczkowski: Ktoś podmienił mi zespół

Widzew Łódź nie jest już niepokonany w rozgrywkach II ligi. W meczu 4. kolejki przegrał w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola 0:3 (0:0). O przegranej zdecydowały bramki zdobyte przez gospodarzy w odstępie zaledwie dwunastu minut. Trener Widzewa Radosław Mroczkowski mówił na pomeczowej konferencji prasowej o błędach swojej drużyny.

To zasłużone zwycięstwo gospodarzy, nie ma o czym dyskutować. Spodziewaliśmy się, że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale nie myślałem, że tak łatwo oddamy ten mecz. Do przerwy wiele nam się nie udawało, ale był remis. W przerwie przekazałem drużynie swoje uwagi, ale ta nie potrafiła ich zrealizować. Oddaliśmy gospodarzom zbyt wiele miejsca, doszły błędy indywidualne. To sprawiło, że wynik się podwyższył. Natomiast rywalom wysokie prowadzenie dodawało pewności siebie. Szukaliśmy zmian, i w ustawieniu, i personalnie, ale nie przynosiło to efektu. Mam wrażenie, że ktoś podmienił mi drużynę w nocy. Ale takie są boiskowe realia. Jest nam przykro po wysokiej porażce, ale takie przegrane też uczą i wierzę, że mój zespół wyciągnie z tego lekcję już w najbliższym meczu – powiedział Mroczkowski.

Źródło: widzewtomy.net