Strzelecki festiwal Artura Garbacza

Znakomicie rozpoczął nowy sezon Artur Garbacz (na zdjęciu) z Orła Parzęczew. Jego drużyna rozbiła PTC Pabianice w meczu pierwszej kolejki łódzkiej klasy okręgowej aż 9:0 (4:0), a on strzelił pięć goli. Między 54, a 60. minutą spotkania pokonał bramkarza z Pabianic aż trzy razy. Ponadto gole dla Orła strzelili: Dominik Bonikowski 2, Tomasz Czajkowski, Kamil Łuczak (rzut karny).

Wynik spotkania otworzył Dominik Bonikowski, a pięć minut później na 2:0 podwyższył Tomasz Czajkowski. Jeszcze przed przerwą golkipera Cyklistów pokonali: Kamil Łuczak z rzutu karnego i Artur Garbacz. Po przerwie ten ostatni zawodnik strzelił cztery kolejne gole, a wynik ustalił ten, który zaczął strzelecki festiwal czyli Bonikowski.

Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice 9:0 (4:0)
Bramki: Dominik Bonikowski 25, 66, Tomasz Czajkowski 30, Kamil Łuczak 38-karny, Artur Garbacz 43, 46, 54, 56, 60