Sokół Aleksandrów wygrał w Skierniewicach

Podobnie jak Lechia Tomaszów również Sokół Aleksandrów ma na swoim koncie komplet punktów po dwóch kolejkach III ligi (grupa I). Podopieczni Sławomira Majaka pokonali w Skierniewicach beniaminka rozgrywek, miejscową Unię 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola zdobył w 23. minucie Tomasz Bogołębski.

Obie drużyny odniosły w pierwszej kolejce zwycięstwa i obie bardzo chciały powiększyć swój dorobek o kolejne trzy punkty. Sztuka ta udała się przyjezdnym. Sokół już w 14. minucie powinien prowadzić 1:0, ale strzał Dawida Cempy z rzutu wolnego trafił w słupek. Dziewięć minut później Artura Melona pokonał Tomasz Bogołębski i jak się później okazało był to gol na wagę trzech punktów. Aleksandrowianie mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale bramkarz Unii bronił trudne piłki i miał również trochę szczęścia.

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Bramka: Tomasz Bogołębski 23

Unia: Melon – Czarnecki, Czaplarski, Dąbrowski (67′ Pęgowski ż), Kowalczyk – Rakowski ż, Kiwała (61′ Wyszogrodzki), Kolus (66′ Szyc), Pomianowski, Bojańczyk (77′ Niedzielski ż) – Łojszczyk

Sokół: Lemanowicz – Pawlak ż, Gieraga, Ślęzak, Głowiński ż (46′ Chojecki) – Bogołębski ż, Pecyna, Żwir ż (90′ Rogalski), Kaczmarek (89′ Knera), Szarpak (54′ Sarafiński ż) – Cempa ż