Derbin: Niedosyt, niedosyt i jeszcze raz niedosyt

Niecodzienny przebieg miało piątkowe spotkanie 5. kolejki II ligi pomiędzy Ruchem Chorzów i PGE GKS Bełchatów. W 19. minucie gospodarze prowadzili 2:0, ale wtedy do głosu doszli Brunatni, którzy zdominowali boiskowe wydarzenia. PGE GKS zremisował ten mecz, ale zdaniem wielu osób powinien zejść z boiska z kompletem punktów. Poniżej pomeczowa wypowiedź trenera Artura Derbina.

Niedosyt, niedosyt i jeszcze raz niedosyt. Niewykorzystane szanse i 20 minut, gdzie zgubiliśmy koncentrację. Ale tak na dobrą sprawę nie chcę się nad tym skupiać. Chcę się skupić na tym, co wydarzyło się tuż przed zejściem do szatni, czyli w ostatnich minutach pierwszej połowy, jak i w drugiej części. Tutaj ogromny szacunek dla całej drużyny. Oni niesamowicie haratali, żeby ten mecz najpierw wyciągnąć z 0:2, a później konsekwentnie dążyliśmy do zwycięstwa. Niestety się nie powiodło, ale to mnie dzisiaj zbudowało, gdy patrzyłem na ten zespół. To na pewno dobry prognostyk na następne mecze. Nie pamiętam meczu drużyny, w której pracowałem, która miałaby tyle sytuacji w jednej połowie. Ale zostawmy to i doceńmy punkt wywalczony w takich okolicznościach – powiedział Derbin.

Źródło: gksbelchatow.com