Świt Kamieńsk pierwszym liderem okręgówki

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej. W siedmiu meczach piłkarze zdobyli łącznie 22 bramki, ale tylko jeden – Przemysław Olejnik pokonał bramkarza rywali dwukrotnie. Jego Świt Kamieńsk został również pierwszym liderem tabeli. Na drugim miejscu plasują się rezerwy Omegi Kleszczów, a na trzecim Start Lgota Wielka.

Już w 1. minucie meczu z Olimpią Wola Załężna do bramki rywala trafił najlepszy zawodnik Świtu w poprzednim sezonie (otrzymał przed spotkaniem okazałą statuetkę) Bartosz Kulka. Po przerwie swoją setną bramkę w barwach Świtu strzelił Szymon Błachowicz. W ostatnim kwadransie gospodarze strzelili jeszcze trzy gole i wygrali ostatecznie 5:1. Jedynym beniaminkiem, który nie przegrał w pierwszej kolejce okazał się LKS Mniszków. Zremisował na własnym boisku ze Szczerbcem Wolbórz 1:1. Bez żadnych kłopotów GUKS Gorzkowice pokonał LUKS Gomunice, a Jacek Berensztajn (trener GUKS) triumfował nad swoimi niedawnymi kolegami z zespołu.

Polonia Piotrków – Czarni Rozprza 2:0 (0:0)