AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze ligowe w okręgu łódzkim. Sezon inaugurują drużyny występujące w trzech grupach klasy B. Jako pierwsze wyjdą natomiast na boisko drużyny Jutrzenki Bychlew oraz Orła Kazimierz. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich meczów ligowych, choć trzeba pamiętać, że może ona ulec zmianie w każdej chwili.

Klasa okręgowa
(piątek – 31 sierpnia)
19:00 – Termy Uniejów – Bzura Ozorków – Siercha
(sobota – 1 września)
13:00 – Start Brzeziny – Sokół II Aleksandrów – Olejniczak
16:00 – Stal Głowno – PTC Pabianice – Chojnacki
17:00 – Włókniarz Konstantynów – UKS SMS Łódź – Zasadziak
17:00 – Zawisza Rzgów – Orzeł Parzęczew – Wiśniewski
17:00 – Włókniarz Pabianice – ŁKS II Łódź – Przytuła
17:00 – GKS Ksawerów – LKS Rosanów – Sekuterski
(niedziela – 2 września)
11:00 – Widzew II Łódź – GLKS Sarnów/Dalików – Kaźmierczak

Klasa A
Grupa I
(piątek – 31 sierpnia)
18:00 – Jutrzenka Bychlew – Orzeł Kazimierz – Rikszajd
(sobota – 1 września)
16:00 – AKS SMS Łódź – Orzeł Piątkowisko – Jaskulski
16:00 – AMII Łódź – KAS Konstantynów – Sadowski
17:00 – GLKS Dłutów – MKS Tuszyn – Krasnopolski
17:00 – Start Łódź – Włókniarz II Pabianice – Różycki
17:00 – Iskra Dobroń – Sparta Łódź – Morawiec
(niedziela – 2 września)
15:00 – Kolejarz Łódź – Zawisza II Rzgów – Patora

Grupa II
(sobota – 1 września)
16:00 – KKS Koluszki – MKP-Boruta II Zgierz – Mrozek
17:00 – LKS Gałkówek – LKS Różyca – Dolny
17:00 – Czarni Smardzew – Błękitni Dmosin – Musiał
(niedziela – 2 września)
11:00 – Sport Perfect Łódź – LZS Justynów – Wyderkiewicz
11:00 – Zamek Skotniki – Włókniarz Zgierz – Jankowski
17:00 – Milan Club Polonia Łódź – Więcej Niż Sport Łódź – Jaskulski

Grupa III
(sobota – 1 września)
16:00 – Kotan Ozorków – Sazan Pęczniew – Lota
17:00 – LKS Świnice Warckie – Malina Piątek – K.Walczak
17:00 – MKS Mianów – Victoria Rąbień – Świech
(niedziela – 2 września)
11:00 – KS II Sand Bus Kutno – Witonianka Witonia – Augustowski
11:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – OSP Iskra Głowno – Ziółkowski
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Bzura Młogoszyn – Strulak
17:30 – Kobra Leźnica Wielka – Magnat Sierpów – Krzemiński

Klasa B
Grupa I
(sobota – 1 września)
15:00 – Metalowiec Łódź – Powstaniec Dobra – Biś
(niedziela – 2 września)
16:00 – Polonia Andrzejów – MKS 2000 II Tuszyn – Dębicki
16:00 – Victoria Łódź – LKS Gałkówek II – Rochalski
18:00 – Husaria Rzgów – Kolejarz II Łódź – Koper
20:00 – Ner Łódzki Łódź – KKS II Koluszki – Wykrota

Grupa II
(sobota – 1 września)
17:30 – Grom Powodów – Victoria Grabów – Augustowski
(niedziela –  września)
11:00 – Dąbrówka – Sokół Skromnica – Szczygieł
11:00 – Santos Czerchów – Sokół Lutomiersk – Kłys
11:00 – Orzeł Wróblew – Start Szczawin – Najder
12:00 – Kanarki Małachowice – Włókniarz II Konstantynów – A.Walczak

Grupa III
(sobota – 1 września)
17:00 – KS Żychlin – Olimpia Oporów – Olejnik
(niedziela – 2 września)
11:00 – Struga Dobieszków – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Szadkowski
12:00 – Sokół Popów – Huragan Swędów – Wolski
14:00 – GKS Byszew – LKS Gieczno – Mijas
15:00 – KP Byszewy – Błękitni Ciosny – Rikszajd

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o