AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W okręgu sieradzkim sezon na całego. W ten weekend rozgrywki rozpoczynają drużyny z grup I, III i IV klasy B. Wydarzeniem weekendu będzie jednak niedzielny mecz w Warcie, gdzie zajmująca drugie miejsce w tabeli klasy okręgowej Jutrzenka zmierzy się z liderem LZS Brąszewice. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów ligowych, zaznaczając jednak że w każdej chwili może się zmienić.

Klasa okręgowa
(sobota – 1 września)
17:00 – Tęcza Brodnia – KS Karsznice – Felcenloben
17:00 – GKS Chojne – MULKS Łask – Dąbrowski
17:00 – Czarni Rząśnia – Unia Sulmierzyce – Majkowski
(niedziela – 2 września)
11:00 – LKS Masłowice – Piast Błaszki – Pietrzak
11:00 – Słowian Dworszowice – MKS Zduńska Wola – Miś
16:00 – TS Janiszewice – MLKS Konopnica – Tomczyk
17:00 – Warta II Działoszyn – LKS Zapole – Ślęzak
17:00 – Jutrzenka Warta – LZS Brąszewice – Tądel

Klasa A
Grupa I
(sobota – 1 września)
16:00 – Orzeł Galewice – GLKS Biała – Szandała
17:00 – LKS Wierzchlas – Sparta Mokrsko – Buś
(niedziela – 2 września)
11:00 – LZS Krzyworzeka – KKS Kurów – Szulc
15:00 – Prosna Wyszanów – Prosna Wieruszów – Dąbrowski
16:00 – GLKS Strzelce Wielkie – Skrzynex Łaszew – Golański
16:00 – Jaga Lututów – Start Łubnice – Goclik
17:00 – LKS Kiełczygłów – Warta Osjaków – Kasprzyczak
17:00 – LZS Trębaczew – KS Kraszkowice – Kałuziński

Grupa II
(sobota – 1 września)
15:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LZS Rębieskie – Goclik
16:00 – LKS Kobierzycko – Ostrowia w Ostrówku – Dawid Grzelak
(niedziela – 2 września)
15:00 – RKS Rychłocice – Victoria Szadek – Drużbicki
16:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – UKS Ustków – Kamyk
17:00 – Pisia Zygry – GKS Sędziejowice – Jałowy
17:00 – LKS Kalinowa – Unia Sieradz-Męka – Szala
17:00 – LGKS Charłupia Mała – Sokół Goszczanów – Waloch
17:00 – Rokita Rokitnica – LKS Pyszków – Badziak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 1 września)
15:00 – Piast Ruda – Park Starzenice – Antończyk
16:30 – Płomień Makowiska – LZS Pątnów – Witaszek
(niedziela – 2 września)
15:00 – GKS Siemkowice – Czarni II Rząśnia – Puch
16:00 – KS Radoszewice – Orion Olewin – Antończyk
16:00 – Zagłębie Lipnik – Zryw Ożegów – Jasiński

Grupa II
(niedziela – 2 września)
11:00 – LKS Łyskornia – ChKS Chotów – Robert Ubycha
15:00 – Victoria Skomlin – Centra Walichnowy – Witaszek
16:00 – KS Osiek – Start Świątkowice – Robert Ubycha
16:00 – LZS Młynisko – LZS Wydrzyn – Juchner
17:00 – Hetman Żdżary – GKS Czastary – Kowalewski
17:00 – Zryw Wójcin – LZS Staw – Lewandowski
17:00 – KS Czarnożyły – KS Ożarów – Wojtal

Grupa III
(sobota – 1 września)
15:00 – Korab Łask – LZS Wrońsko – Janiszewski
(niedziela – 2 września)
11:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Amatorzy Zapolice – Juchner
11:00 – LZS Chrząstawa – Orzeł Wola Wiązowa – Lenica
16:00 – LUKS Bałucz – Olimpia Karsznice – Kapituła

Grupa IV
(niedziela – 2 września)
11:00 – LKS Socha – Iskra Stolec – Lipka
13:00 – LKS Kamienna – MUKS Wróblew – Janiak
15:00 – LKS Tubądzin – LKS Wola Będkowska – Gajewczyk
17:00 – Warta II Sieradz – Złoczewia Złoczew – Chomiszczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Kto sutawia obsadę sędziowską żeby w Trębaczewie było 3 sędziów z Trębaczewa coś chyba jest nie tak