Tomasz Fiszer przełamał kompleks Omegi

Czwartoligowe derby powiatu bełchatowskiego dla Włókniarza Zelów. W spotkaniu 5. kolejki rundy jesiennej drużyna Tomasza Fiszera wygrała z Omegą Kleszczów 3:2 (2:0). Tym samym doświadczony szkoleniowiec gospodarzy przełamał złą serię meczów z Omegą. Przegrywał z nią regularnie jako trener Włókniarza jak i Pilicy Przedbórz.

Każda seria ma jednak swój koniec. Włókniarz lepiej zaczął mecz i już w 13. minucie objął prowadzenie po trafieniu Adriana Łuckiego. Jeszcze przed przerwą prowadzenie gospodarzy podwyższył Michał Pawelec. Kiedy ten sam zawodnik strzelił swojego trzeciego gola w 68. minucie wydawało się, że jest już meczu. Omega walczyła jednak do końca. Sygnał do odrobienia strat dał Marcin Kuliberda. W 89. minucie kontaktowego gola zdobył Robert Tomesz, ale na wyrównanie zabrakło już gościom czasu.

Włókniarz Zelów – Omega Kleszczów 3:2 (2:0)
Bramki: Adrian Łucki 13, Michał Pawelec 34, 68 – Marcin Kuliberda 77, Robert Tomesz 89

Włókniarz: Wnuk – Łucki, Majsak, Golański, Oborowski (46′ Kaliski) – Jachymski (72′ Norbert Dregier), Boczkiewicz (90′ Adrian Krajda), Raś, Pawelec – Majda (72′ Rosiak), Maciejewski

Omega: Gałczyński – Mateusz Roczek, Pałyska, Ociepa (70′ Pieniążek), Kuliberda – Szewczyk, Szóstakiewicz (68′ Paweł Kowalski), Szaniec (46′ Saternus), Serafin, Tomesz – Krzysztof Kowalski