AKTUALNOŚCI
II edycja Orlikowej Ligi Mistrzów

W imieniu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej zapraszamy wszystkie chętne szkoły do udziału w II edycji piłkarskiej Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego. To impreza skierowana do wszystkich uczniów szkół podstawowych. W tym roku weźmie w niej udział około 125 mieszanych drużyn, mających w składach chłopców i dziewczęta.

Każdy zespół może mieć w kadrze od 7 do 10 zawodników. Rywalizacja na boiskach typu Orlik odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych. W pierwszej zmierzą się uczniowie klas 1-3, a w drugiej klas 4-6. W każdej kategorii odbędą się eliminacje gminno-powiatowe (16.09 – 30.09.2018), których zwycięzcy zakwalifikują się do półfinałów (01.10 – 05.10.2018). Ostatnim etapem rozgrywek będą finały.

Uczestnicy OLM powalczą jednak nie tylko o końcowy triumf swojego zespołu, ale też o indywidualne nagrody i wyróżnienia. Odbiorą je m.in. najlepsi zawodnicy, bramkarze i strzelcy obu kategorii wiekowych. Dla najlepszych zorganizowana zostanie trzydniowa konsultacja szkoleniowa. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w OLM są przyjmowane do 15 września 2018. Do tego dnia należy wypełnić elektroniczny formularz znajdujący się na stronie ŁZPN: www.lzpn.org. Można także kontaktować się pod adresem mailowym: lodzki@zpn.pl.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o