AKTUALNOŚCI
Jacek Berensztajn strzela jak za dawnych lat

Niesamowitą wręcz skutecznością popisuje się Jacek Berensztajn w barwach Zjednoczonych Gmina Bełchatów. Jak dotychczas były reprezentant Polski strzelił bramki w każdym oficjalnym meczu swojego nowego klubu. Wczoraj popisał się firmowym uderzeniem z rzutu wolnego w spotkaniu IV rundy Pucharu Polski z RKS Radomsko (3:6). 

plecaki-sportowe-keeza

Wcześniej trafiał do siatki w II i III rundzie Pucharu Polski oraz dwóch pierwszych kolejkach ligowych. W minioną niedzielę dwukrotnie po jego strzałach piłkę z bramki wyjmował golkiper Zapału Krzętów.

Za nieco ponad miesiąc utytułowany piłkarz obchodził będzie 45 urodziny. Na boisku nadal jednak odgrywa kluczowe role. Nie jest może już tak szybki jak kiedyś, ale podać piłkę potrafi z precyzją szwajcarskiego zegarka, podobnie sytuacja wygląda przy stałych fragmentach gry. Z „Berkiem” w składzie United są jednym z faworytów do awansu.

Zdjęcie: Facebook (ESPN Bełchatów)

 

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
L ewy

Proszę nie ubliżać Berkowi i wypominać buczki i coś tam niech ktoś postawi się jemu jego kondycji ..POZDROWIENIA ,,CZARNI” RZĄŚNIA . Jacek trzymaj się tak dalej takich OSÓB w polskiej piłce brakuje a buraki którzy nie graja to tylko będą pisać bzdury .POWODZENIA JACEK W ZJEDNOCZONYCH

kk

a w Orkanie się nie sprawdził

Xxx

Warto jeszcze dodać, że we wszytkich tych 5 meczach Berek rozegrał pełne 90 minut.

rks-radomsko-keeza