AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W okręgu łódzkim piłkarska jesień na całego. W weekend grają wszystkie ligi, począwszy od klasy okręgowej, a skończywszy na klasie B. Ciekawie powinno być w Pabianicach, gdzie miejscowe PTC podejmuje rezerwy Widzewa Łódź, które wygrały dotychczas wszystkie mecze w klasie okręgowej. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych meczów, która w każdej chwili może się zmienić.

Klasa okręgowa
(sobota – 8 września)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów – Michniewicz
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Włókniarz Konstantynów – Wiśniewski
17:00 – PTC Pabianice – Widzew II Łódź – Przytuła
17:00 – LKS Rosanów – Start Brzeziny – Jankowski
17:00 – Bzura Ozorków – Włókniarz Pabianice – Lewandowski
(niedziela – 9 września)
15:00 – UKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – Przybysz
16:00 – Sokół II Aleksandrów – Stal Głowno – Karolak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 8 września)
16:00 – KAS Konstantynów – Kolejarz Łódź – Świech
17:00 – Orzeł Kazimierz – AMII Łódź – Różycki
17:00 – Orzeł Piątkowisko – Jutrzenka Bychlew – Dolny
17:00 – Iskra Dobroń – AKS SMS Łódź – Hankiewicz
17:00 – MKS Tuszyn – Start Łódź – Jaskulski
(niedziela – 9 września)
11:00 – Zawisza II Rzgów – GLKS Dłutów – Anielak
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Sparta Łódź – Wyderkiewicz

Grupa II
(sobota – 8 września)
16:00 – Włókniarz Zgierz – KKS Koluszki – Pawlak
17:00 – Błękitni Dmosin – Milan Polonia Club Łódź – Bednarski
17:00 – Różyca – Czarni Smardzew – Patora
(niedziela – 9 września)
14:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Kalonka – Kaźmierczak
15:00 – LZS Justynów – Zamek Skotniki – Łuczak
18:00 – Więcej Niż Sport Łódź – Sport Perfect Łódź – Gawroński

Grupa III
(sobota – 8 września)
12:00 – Bzura Młogoszyn – LKS Świnice Warckie – Mrozek
15:00 – Victoria Rąbień – Ostrovia Ostrowy – Janasik
15:00 – Magnat Sierpów – MKS Mianów – Frątczak
16:00 – Witonianka Witonia – Dąbrowianka Dąbrowice – Lota
(niedziela – 9 września)
11:00 – Sazan Pęczniew – Kobra Leźnica Wielka – Przybylak
11:00 – OSP Iskra Głowno – Kotan Ozorków – Szadkowski
16:00 – Malina Piątek – KS II Sand Bus Kutno – Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 8 września)
15:30 – Kolejarz II Łódź – Victoria Łódź – Rochalski
(niedziela – 9 września)
11:00 – Powstaniec Dobra – Ner Łódzki – Wawryszuk
14:00 – MKS 2000 II Tuszyn – KKS II Koluszki – Wolski
15:00 – LKS II Gałkówek – Metalowiec Łódź – Szczygieł
15:00 – Polonia Andrzejów – Husaria Rzgów – Olejnik

Grupa II
(sobota – 8 września)
14:00 – Włókniarz II Konstantynów – LKS Modlna – Koper
(niedziela – 9 września)
11:00 – Kanarki Małachowice – Dąbrówka – Czerwieniec
11:00 – Sokół Skromnica – Grom Powodów – Gradecki
16:00 – Victoria Grabów – Santos Czerchów – Walczak
16:00 – Sokół Lutomiersk – Orzeł Wróblew – Koćwin

Grupa III
(sobota – 8 września)
11:00 – LKS Gieczno – Huragan Swędów – Chrustowski
(niedziela – 9 września)
12:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – KS Żychlin – Biś
13:00 – Olimpia Oporów – KP Byszewy – Lota
13:00 – Błękitni Ciosny – GKS Byszew – Dębicki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *