Rekord zdominował Słoneczny Stok w Energii

To była znakomita promocja futsalu. Kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć finałowe spotkanie o Superpuchar, które odbyło się w bełchatowskiej Hali Energia, z pewnością nie mają czego żałować. Uczestnik Ligi Mistrzów Rekord Bielsko-Biała dał prawdziwy popis skutecznej gry. Pokonał Słoneczny Stok Białystok aż 10:4 (4:0).

Kilkaset osób zasiadło na trybunach bełchatowskiego obiektu. Rekord dominował właściwie od pierwszej minuty i już po pierwszej połowie jedynym znakiem zapytania były rozmiary zwycięstwa faworyta. Po zmianie stron zespół z Bielska-Białej nadal cieszył oko swoją skuteczną grą. W 36. minucie było 10:1 i w tym momencie w szeregi zwycięzcy wdarło się rozluźnienie, które wykorzystał ambitny Słoneczny Stok. Strzelił trzy gole i mecz zakończył się wynikiem 10:4.

Rekord Bielsko-Biała – Słoneczny Stok Białystok 10:4 (4:0)
Bramki: Paweł Budniak 3, 20, 33, Jan Janovsky 7, samobójcza 8, Michał Marek 24, 24, 33, Wojciech Łasak 30, Tomasz Gąsior 31 – Serhij Babynin 26, Michał Osypiuk 36, 37, Witalij Lisnyczenko 37