Pięć bramek Adriana Malickiego

Król strzelców poprzedniego sezonu w piotrkowskiej klasie okręgowej nie zamierza oddawać korony. Adrian Malicki strzelił aż pięć bramek dla Polonii Piotrków w wygranym 6:0 spotkaniu 4. kolejki z LKS Mniszków. Popularny Malin wysunął się tym samym na prowadzenie w klasyfikacji ligowych snajperów. O jedno trafienie wyprzedził Kamila Kubiaka.

Już w 10. minucie Polonia prowadziła 2:0, a do siatki rywala trafił Malicki. Swojego trzeciego gola snajper Polonii dołożył trzy minuty po przerwie, a jego strzelecki festiwal przerwał jedynie Mateusz Jakubiak bramką na 5:0. Malicki po 4. kolejkach ma na koncie osiem bramek i wyprzedził dotychczasowego lidera Kamila Kubiaka ze Szczerbca Wolbórz, który strzelił siedem goli.

LKS Mniszków – Polonia Piotrków 0:6 (0:2)
Bramki: Adrian Malicki 4, 10, 48, 65, 81, Mateusz Jakubiak 71