AKTUALNOŚCI
Ambitne plany Mobilnej Akademii Orłów

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów zdążyli już zapomnieć o niedawnych wakacjach. Na pierwszy miesiąc po letniej przerwie Rafał Poznański i Sławomir Kraska zaplanowali aż dwanaście sesji szkoleniowo-treningowych. Zajęcia odbyły się już w: Piotrkowie Trybunalskim, Łaznowie i Opocznie, ale na tym nie koniec.

W tym tygodniu Mobilne AMO odwiedzi Aleksandrów Łódzki (12 września), Lipce Reymontowskie (13 września) i Pukinin (14 września). Później odbędą się szkolenia w Łasku (18 września), Brzezinach (19 września), Nieborowie (20 września), Konstantynowie Łódzkim (25 września) i Łodzi (27 września). W stolicy województwa tym razem uczestnicy Mobilnego AMO będą gościć na Stadionie Miejskim przy al. Unii Lubelskiej 2.

Mobilne AMO to kolejny ogólnopolski projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest dotarcie do wszystkich regionów, w których trenerzy potrzebują wsparcia, a zdolni zawodnicy mądrego pokierowania ich rozwojem piłkarskim. W województwie łódzkim za realizację projektu odpowiadają trenerzy: Rafał Poznański i Sławomir Kraska. Prowadzone przez nich zajęcia są skierowane do najlepszych zawodników (chłopców i dziewczynek) w kategoriach: orlik (10-11 lat) i młodzik (12-13 lat). Przynajmniej raz na dwa miesiące Mobilne AMO będzie gościło w każdym powiecie naszego regionu.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o