Unia nie dała żadnych szans Orłowi

Nie było taryfy ulgowej w spotkaniu Orła Nieborów (lider skierniewickiej klasy okręgowej) z beniaminkiem III ligi (grupa I) Unią Skierniewice. Goście bardzo poważnie podeszli do tego meczu i wygrali go aż 9:0. Już do przerwy wyżej notowany zespół prowadził różnicą pięciu bramek, a jedyną niewiadomą było to, czy Unia skończy mecz wynikiem dwucyfrowym.

Ostatecznie trzecioligowiec wygrał 9:0 i pewnie zameldował się w kolejnej rundzie okręgowego Pucharu Polski. Strzelecki festiwal w Nieborowie rozpoczął w 13. minucie Maciej Nalej, a zakończył go w 71. minucie Patryk Bojańczyk. W ostatnich minutach Unia bardzo chciała strzelić dziesiątą bramkę, ale zabrakło skuteczności.

Orzeł Nieborów – Unia Skierniewice 0:9 (0:5)
Bramki: Maciej Nalej 13, 55, Mateusz Nierobisz 23, Damian Warchoł 30, 47, Krzysztof Wojciechowski 43, Michał Czaplarski 45, Jarosław Szyc 67, Patryk Bojańczyk 71