AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

W okręgu piotrkowskim seniorska runda jesienna powoli zbliża się do półmetka. 5. kolejkę spotkań rozegrają piłkarze w piotrkowskiej klasie okręgowej, a po raz czwarty wybiegną na boiska zawodnicy w klasie A i klasie B. Poniżej publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów. Zaznaczamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie bez podania przyczyn.

Klasa okręgowa
5. kolejka
(sobota – 15 września)
15:00 – Świt Kamieńsk – GUKS Gorzkowice – Arkadiusz Nowak
16:30 – Polonia Piotrków – LUKS Gomunice – Marcin Paraszkiewicz
16:30 – Olimpia Wola Załężna – Start Lgota Wielka – Robert Kaczor
16:30 – LKS Mniszków – Astoria Szczerców – Łukasz Włodarczyk
16:30 – LKS Czarnocin – Szczerbiec Wolbórz – Wojciech Aleksandrowicz
(niedziela – 16 września)
16:30 – MGKS Drzewica – Omega II Kleszczów – Adrian Grałek
16:30 – Włókniarz Moszczenica – Czarni Rozprza – Paweł Pryczek

Klasa A
4. kolejka
Grupa I
(sobota – 15 września)
16:30 – KS Paradyż – Skalnik Sulejów – Paweł Pryczek
16:30 – Relax Czerniewice – LKS Lubochnia – Filip Barczak
16:30 – LKS Wola Krzysztoporska – IKS Inowłódz – Krzysztof Koper
(niedziela – 16 września)
15:00 – RKS Rzeczyca – Kasztelan Żarnów – Józef Krajewski
16:30 – LKS Radzice – Błysk Aleksandrów – Filip Barczak
16:30 – Luciążanka Przygłów – Polonia Rokiciny – Robert Rybak

Grupa II
(sobota – 15 września)
16:00 – LKS Mierzyn – Piast Krzywanice – Adam Baryła
16:30 – Victoria Żytno – Ruch 1951 Chrzanowice – Igor Gierasimiuk
(niedziela – 16 września)
15:00 – KS Niedośpielin – Zapał Krzętów – Damian Łukasiński
15:00 – Astoria II Szczerców – LKS Dobryszyce – Marcin Mielczarek
15:00 – Motor Bujniczki – Grabka Grabica – Igor Gierasimiuk
16:30 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Start Niechcice – Tomasz Markiewicz

Klasa B
4. kolejka
Grupa I
(sobota – 15 września)
15:00 – KS Poświętne – Atom Januszewice – Tomasz Krawczyk
16:30 – MGKS II Drzewica – Pionier Baby – Zenon Białas
(niedziela – 16 września)
11:00 – Tęcza Janków – LUKS Mroczków-Dzielna – Tomasz Krawczyk
16:00 – LKS Mroczków – WOY Bukowiec Opoczyński – Piotr Jędrzejczyk
pauzują: LKS Białaczów, Atom Januszewice

Grupa II
(sobota – 15 września)
14:00 – RKS II Radomsko – Pilica II Przedbórz – Marcin Jakubik
16:00 – Alfa Kleszczów – UKS Concordia 1909 Piotrków – Jacek Sionkowski
16:30 – VIS Gidle – Grabka II Grabica – Jakub Gorzędowski
16:30 – Polonia Gorzędów – KS Grocholice – Jakub Niedźwiedzki
(niedziela – 16 września)
16:30 – Włókniarz II Zelów – Warta-Carbo Pławno – Sebastian Stępnik

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kiki

to co robił sędzia NIedźwiedzki w meczu Poloni Gorzędów to śmiech na sali.Młody chłopak a ślepy jak kret . Pierwsza bramka dla grocholic po źle pokazanym aucie ,fatalnie podejmowane decyzje. Dno dna

BRAVO

To co robi pan Rybak to już jest przesada . To już nie jest słabe to jest żenujące .
Dlaczego nikt z tym nic nie robi , chyba trzeba zacząć z kamerą jeździć i nagrywać gościa bo to już jest kpina co sie dzieje na meczach z jego udziałem .

poczta@interia.pl

Rybak i wszystko jasne…jak ja.. lubię ..OZPN