AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze łódzkiej klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech klasy B. Ciekawie zapowiada się mecz klasy okręgowej w Głownie, gdzie mająca czwartoligowe aspiracje Stal podejmuje niepokonane w lidze rezerwy Widzewa. Lider okręgówki ŁKS II gra w Brzezinach z beniaminkiem Startem. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 15 września)
15:30 – Stal Głowno – Widzew II Łódź – Dolny
16:00 – Zawisza Rzgów – GLKS Sarnów/Dalików – Olejniczak
16:00 – GKS Ksawerów – Bzura Ozorków – Michniewicz
16:00 – Start Brzeziny – ŁKS II Łódź – Sekuterski
16:30 – Włókniarz Pabianice – Orzeł Parzęczew – Przybysz
19:00 – Włókniarz Konstantynów – PTC Pabianice – Faliszewski
(niedziela – 16 września)
15:00 – Sokół II Aleksandrów – LKS Rosanów – Gawroński

Klasa A
Grupa I
(sobota – 15 września)
15:00 – Kolejarz Łódź – GLKS Dłutów – Bednarski
15:00 – Start Łódź – Zawisza II Rzgów – Łuczak
16:00 – AMII Łódź – Orzeł Piątkowisko – Świech
17:00 – AKS SMS Łódź – Włókniarz II Pabianice – Przybylak
17:00 – Jutrzenka Bychlew – Iskra Dobroń – Frątczak
(niedziela – 16 września)
19:30 – Sparta Łódź – MKS Tuszyn – Dolny

Grupa II
(sobota – 15 września)
15:00 – Milan Club Polonia Łódź – LKS Różyca – Musiał
16:00 – KKS Koluszki – LZS Justynów – Janasik
16:00 – LKS Gałkówek – MKP-Boruta II Zgierz – Lota
(niedziela – 16 września)
11:00 – Sport Perfect Łódź – Zamek Skotniki – Wiśniewski
16:00 – LKS Kalonka – Włókniarz Zgierz – Śpiewak
18:00 – Więcej Niż Sport Łódź – Błękitni Dmosin – Szadkowski

Grupa III
(sobota – 15 września)
15:00 – Victoria Rąbień – Magnat Sierpów – Krzemiński
16:00 – Kotan Ozorków – Witonianka Witonia – Mrozek
16:30 – Ostrovia Ostrowy – LKS Świnice Warckie – D.Walczak
17:00 – MKS Mianów – Sazan Pęczniew – Mijas
(niedziela – 16 września)
11:00 – KS II Kutno – Bzura Młogoszyn – K.Walczak
12:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Malina Piątek – Musiał
17:00 – Kobra Leźnica Wielka – OSP Iskra Głowno – Lesiak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 15 września)
15:00 – Metalowiec Łódź – Kolejarz II Łódź – Dębicki
(niedziela – 16 września)
16:00 – Victoria Łódź – Polonia Andrzejów – Wawryszuk
16:00 – KKS II Koluszki – Powstaniec Dobra – Król
18:00 – Husaria Rzgów – MKS 2000 II Tuszyn – Gatkowski
20:00 – Ner Łódzki – LKS II Gałkówek – Koper

Grupa II
(sobota – 15 września)
17:00 – Grom Powodów – Kanarki Małachowice – Czerwieniec
(niedziela – 16 września)
11:00 – LKS Dąbrówka – Włókniarz II Konstantynów – Biś
11:00 – Santos Czerchów – Sokół Skromnica – Wolski
11:00 – Orzeł Wróblew – Victoria Grabów – Koćwin
13:00 – LKS Modlna – Start Szczawin – Nazarczyk

Grupa III
(sobota – 15 września)
17:00 – KS Żychlin – Sokół Popów – Pionko
(niedziela – 16 września)
11:00 – Struga Dobieszków – Huragan Swędów – Najder
11:00 – LKS Gieczno – Błękitni Ciosny – Ziółkowski
16:00 – KP Byszewy – Iskra Góra św. Małgorzaty – Szczygieł
16:00 – GKS Byszew – Olimpia Oporów – Stokwiszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *