Czerwono i nerwowo w Byczynie

Termy Ner Poddębice przegrały mecz ósmej kolejki IV ligi łódzkiej z KS Sand Bus Kutno 0:1 (0:0). Kibice drużyny gospodarzy wzburzeni byli decyzjami sędziego Wojciecha Kretka, który pokazał ich ulubieńcom dwie czerwone kartki. Zdaniem fanów Term Neru arbiter przyczynił się do porażki miejscowych prowadzonych przez trenera Marka Wozińskiego.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W 75 minucie czerwoną kartką upomniany został bramkarz gospodarzy Jakub Niedomagała. Między słupkami stanął zawodnik z pola Bartosz Narożnik i już minutę później wyjmował piłkę z siatki po strzale Adriana Marciocha. Tuż przed końcem spotkania czerwoną kartkę ujrzał drugi gracz z Poddębic Mateusz Stępień.

Termy Ner Poddębice – KS Kutno 0:1 (0:1)
Bramka: Adrian Marcioch 76

Termy Ner: Niedomagała  cz – Bartos, Lewandowski, Kania, Tonn – Owczarek, Narożnik, Stępień cz, Zasada – Dynel (89′ Smolarek), Marciniak.

KS Sand Bus Kutno: Reszka (57′ Stopczak) – Kobryń (46′ Norbert Zagajewski), Kowalczyk, Kaczor, Miarka (11′ Jakubowski, 81′ Amroziński) – Pietrow, Brochocki (84′ Dębowski), Wielgus, Adrian Marcioch – Padzik, Skwara (68′ Krystian Marcioch).