Pierwsza jesienna porażka GKS Chojne

Rewelacja sieradzkiej klasy okręgowej GKS Chojne przegrała pierwszy w tym sezonie mecz ligowy. Podopieczni trenera Mariusza Góry przegrali na swoim boisku z Piastem Błaszki, prowadzonym przez byłego piłkarza łódzkiego Widzewa Mariusza Gostyńskiego 1:3 (0:1). Bohaterem spotkania był Krystian Sobiś z Piasta, który strzelił dwa gole dla swojej drużyny.

Błaszkowianie po 28 minutach prowadzili 2:0 i praktycznie rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. W 61 minucie było już 3:0 dla przyjezdnych. Chojne stać było jedynie na honorowe trafienie Michała Golińskiego.

GKS Chojne – Piast Błaszki 1:3 (0:2)
Bramki: Michał Goliński 89 – Krystian Sobiś 16, 28, Sebastian Garncarek 61