LZS Brąszewice nie dał szans beniaminkowi

LZS Brąszewice nadal bez porażki w sieradzkiej klasie okręgowej. W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Marcina Adamczyka nie dali szans beniaminkowi z Janiszewic i wygrali na jego boisku aż 5:0 (2:0). Dzięki wygranej drużyna z Brąszewic pozostała na pierwszym miejscu w ligowej tabeli, choć ma tyle samo punktów co Czarni Rząśnia. Brąszewice mają jednak lepszą różnicę bramek.

W Janiszewicach już w 12. minucie przyjezdni, po strzale niezawodnego Przemysława Czarneckiego, objęli prowadzenie. Aż do 70. minuty wynik meczu nie uległ zmianie, dopiero w końcówce miejscowi opadli z sił i przyjezdni strzelili kolejne cztery gole.

TS Janiszewice – LZS Brąszewice 0:5 (0:1)
Bramki: Przemysław Czarnecki 12, 81, Jarosław Gruszel 70, Piotr Kokot 87, Błażej Grzanka 90.