AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Adrian Malicki (na zdjęciu) z piotrkowskiej Polonii ma już na koncie 11 bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem czterech klas okręgowych z województwa łódzkiego. Miejsce drugie w piotrkowskiej klasie okręgowej zajmuje Kamil Kubiak. Gracz Szczerbca Wolbórz strzelił dotychczas dziewięć goli. Warto zauważyć, że dotychczas w tej lidze rozegrano zaledwie pięć kolejek. 

W okręgu skierniewickim na czele Cezary Dominiak z Jutrzenki Drzewce – 9 goli. Po 6 bramek mają na koncie Przemysław Imiołek z Vagatu Domaniewice oraz Krzysztof Dąbrowski z Miedniewiczanki Miedniewice.

W łódzkiej klasie okręgowej na czele Daniel Mąka z Widzewa II Łódź – 8 bramek. Tomasz Czajkowski z Orła Parzęczew strzelił 7 goli, a po 6 Łukasz Wiśniewski (GKS Ksawerów), Sebastian Ceglarz (LKS Rosanów) oraz Michał Bartosik (Włókniarz Konstantynów).

W okręgu sieradzkim na czele trzech piłkarzy, którzy mają na koncie po 7 bramek. Są to: Michał Goliński (GKS Chojne), Dariusz Krężel (Czarni Rząśnia) oraz Piotr Kobierski (Jutrzenka Warta).

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o