AKTUALNOŚCI
OZPN Piotrków: Duże emocje w 1/4 finału

Cztery bardzo ciekawe mecze czekają w środę (19 września) kibiców piłkarskich w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. W tej fazie rozgrywek jest jeden trzecioligowiec, dwie drużyny z IV ligi łódzkiej, trzy z klasy okręgowej oraz dwie z klasy A. Wszystkie spotkania rozpoczną się o 15:30, a półfinały zaplanowano 3 października.

Rewelacyjnie spisujący się w lidze i pucharze KS Niedośpielin (beniaminek klasy A) spróbuje powalczyć z liderem IV ligi łódzkiej RKS Radomsko. Obrońca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim podejmie MGKS Drzewica, który nie przegrał 16 spotkań z rzędu. Warto wspomnieć, że trenerem MGKS jest były szkoleniowiec KS Paradyż Ryszard Pomykała. Przeżywająca kryzys Omega Kleszczów jedzie do Moszczenicy na spotkanie z miejscowym Włókniarzem, a trzecioligowa Lechia Tomaszów zagra w Wolborzu ze Szczerbcem. Działaczom z Tomaszowa będzie chciał przypomnieć się najskuteczniejszy strzelec Szczerbca Kamil Kubiak.

Oto zestaw par:
KS Niedośpielin – RKS Radomsko
KS Paradyż – MGKS Drzewica
Włókniarz Moszczenica – Omega Kleszczów
Szczerbiec Wolbórz – Lechia Tomaszów

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
olo

Jakie to emocje , to drenowanie kasy klubów ,co z tego mają/uścisk dłoni wielebnego preza./.W OZPN Radom zarząd znalazł firmę-MIRAX kt. sponsoruje puchar /zresztą i rozgrywki ligowe mają sponsorujące firmy/ a w naszym okręgu co g…no