AKTUALNOŚCI
Dariusz Bratkowski trenerem Omegi

Znamy nazwisko nowego szkoleniowca czwartoligowej Omegi Kleszczów. To dobrze znany w naszym regionie trener. Zarząd klubu przyjął rezygnację Marcina Zimocha, a zastąpi go Dariusz Bratkowski (na zdjęciu). Poprzednio prowadził on Wartę Sieradz w III lidze, a wcześniej przez wiele lat związany był jako zawodnik i jako trener z ŁKS Łódź.

Nowy szkoleniowiec w swojej piłkarskiej karierze występował na pozycji golkipera. W latach 1988-1990 zagrał w ŁKS pięć spotkań w ekstraklasie. Następnie grał w takich klubach jak: Terpol Sieradz, Pelikan Łowicz, Włókniarz Aleksandrów, MKS Kutno, Pogoń Zduńska Wola i Włókniarz Konstantynów.

Trenerką Bratkowski zajmuje się od 1999 roku. Dwukrotnie w latach 2011 i 2013 obejmował rolę przejściowego szkoleniowca ŁKS. W tym klubie również był asystentem Andrzeja Pyrdoła i Marka Chojnackiego.

Bratkowski poprowadzi swój nowy zespół już w środowym meczu Pucharu Polski z Włókniarzem Moszczenica, a ligowym debiutem będzie sobotnie spotkanie przed własną publicznością z Pelikanem II Łowicz (sobota – 22 września, 16:00).

Zarząd LKS Omega Kleszczów chce za naszym pośrednictwem podziękować Marcinowi Zimochowi za wiele lat pracy na rzecz klubu – zarówno w roli zawodnika jak i trenera drużyny rezerw, drużyn młodzieżowych oraz pierwszej drużyny seniorskiej, którą objął w 2015 roku. Dzięki szkoleniowcowi w IV lidze łódzkiej zadebiutowało wielu wychowanków Omegi.

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibi

Zimny się tego pewnie nie spodziewał mimo oddania się do zarządu. Ciekawe jakie oczekiwania wobec Nowego trenera 3 -2 liga…

W.S.

pewnie od trzech tygodni podania pisał – ale kto jeszcze się na to nabiera?