Bez niespodzianki w Brąszewicach

W rozegranym awansem meczu 1/4 finału Pucharu Polski okręgu sieradzkiego lider sieradzkiej klasy okręgowej LZS Brąszewice nie sprostał czwartoligowcom z Kwiatkowic. Po zaciętym spotkaniu wygrali kwiatkowiczanie 4:2 (2:1). Gospodarzom należą się jednak brawa za ambicję i walkę do końca. Pozostałe trzy spotkania tej rundy zaplanowano na 26 września.

Mecz w Brąszewicach zaczął się niespodziewanie, bo już w 4. minucie miejscowi wyszli na prowadzenie, po golu Piotra Kokota. Potem jednak dwa gole strzeliły Kwiatki. W 63. minucie gospodarze doprowadzili jednak do remisu i zapachniało niespodzianką. Końcówka należała jednak do gości. W 79. minucie Łukasz Rakowski strzelił trzeciego gola dla LKS, a wynik meczu ustalił Dominik Różański. Mimo porażki piłkarzom z Brąszewic należą się słowa uznania.

LZS Brąszewice – LKS Kwiatkowice 2:4 (1:2)
Bramki: Piotr Kokot 4, Paweł Romek 63 – Michał Stasiak 32, Łukasz Rakowski 44, 79, Dominik Różański 90+4