Pod Klimczokiem pewna wygrana ŁKS

Znakomicie spisał się beniaminek I ligi ŁKS Łódź w wyjazdowym zaległym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrali to spotkanie aż 3:0 (2:0). Było to drugie z rzędu wyjazdowe zwycięstwo łodzian. Całkiem zasłużone zresztą, bo ŁKS był zespołem zdecydowanie lepszym i miał jeszcze co najmniej kilka znakomitych okazji.

Goście znakomicie rozpoczęli to spotkanie. Już w 10. minucie groźnie strzelał Rafał Kujawa. Dwanaście minut później Patryk Bryła nie dał szans bramkarzowi Podbeskidzia na skuteczną interwencję. Miejscowi odpowiedzieli w 33. minucie, ale skiksował Kacper Kostorz. Kilka minut później skutecznym strzałem z około 25 metrów popisał się Maciej Wolski. Bramkarz Podbeskidzia nie miał nic do powiedzenia.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Nadal przeważał ŁKS i w 54. minucie ponownie Patryk Bryła wpisał się na listę strzelców. Potem dobre okazje zmarnowali jeszcze Rafał Kujawa i Dani Ramirez.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Patryk Bryła 22, 53, Maciej Wolski 37

ŁKS: Kołba – Bogusz z, Rozwandowicz, Sobociński, Widejko – Pyrdoł, Wolski ż (88′ Żylski), Bielak, Ramirez (82′ Grzesik), Bryła (69′ Gamrot) – Kujawa.