AKTUALNOŚCI
Walkower w sieradzkiej klasie B

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu zweryfikował wynik meczu pierwszej kolejki w grupie pierwszej klasy B pomiędzy GKS Siemkowice, a Czarnymi II Rząśnia. Miejscowi mecz przegrali aż 1:8, ale okazało się że w drużynie gości wystąpił nieuprawniony piłkarz i wynik meczu zweryfikowano na walkower 3:0 dla GKS Siemkowice. Walkower uwzględniamy już ligowej tabeli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Tak się tylko zastanawiam skąd osoba wpisująca protokół miała pesel tego zawodnika, jak go nie było na liście?

  2. Szkoda tych dwóch meczy, chłopak po prostu umknął przy uprawnianiu do gry, żadne świadome działanie. Szkoda, że sędzia pierwszego meczu tak długo zwlekał ze swoim protokołem że oddał go dopiero po drugiej kolejce jak ten zawodnik znowu wystąpił w meczu. Protokoły sędziowskie powinny być przesyłane najpóźniej w poniedziałek wieczorem tak aby OZPN miał czas zweryfikować protokół.

  3. Trochę się działacze w Rząśni nie popisali, w meczu drugiej kolejki też dostali walkower za to samo. Szkoda tylko, że weryfikacja protokołów sędziowskich odbywa się tak opieszale. Pewnie zgłosiliby chłopaka do rozgrywek albo by nie wystąpił w drugiej kolejce.