AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki – Kamil Kubiak 3:1

Spotkanie 7. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Polonią Piotrków i Szczerbcem Wolbórz było pojedynkiem dwóch najlepszych obecnie snajperów grających na tym szczeblu rozgrywkowym w naszym województwie. Adrian Malicki (Polonia) i Kamil Kubiak (Szczerbiec) mieli przed tym spotkaniem dwanaście bramek. Po dzisiejszym pojedynku na czoło klasyfikacji wysunął się Malicki.

Trafił do bramki rywala trzy razy, a Kubiak odpowiedział tylko jednym trafieniem. Polonia Piotrków wygrała pewnie mecz aż 7:1 (4:0). Oprócz Malickiego trzema trafieniami popisał się także Mateusz Jakubiak, a prawdziwą wisienką na torcie była bramka na 6:0, przy której Jakubiak popisał się świetnym podaniem do popularnego Malina.

Cieszą te bramki, ale najważniejsze jest dobro drużyny. Gdybym miał oddać wszystkie trafienia za awans do IV ligi to bez chwili wahania zrobiłbym to – powiedział po spotkaniu Malicki, który w siedmiu meczach rundy jesiennej strzelił już piętnaście bramek.

Polonia Piotrków – Szczerbiec Wolbórz 7:1 (4:0)
Bramki: Adrian Malicki 6, 56, 90-karny, Mateusz Jakubiak 18, 29, 47, Łukasz Lewandowski 40 – Kamil Kubiak 79

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Wlokniarz

Brawo ptysiu

blazko

brawo malin !!

kibic pilkarski

Malicki zdecydowanie zmarnował swoje mozliwości. Ten facet ma papiery na dobre granie. Ale w Polonii jest teraz Mateusz. Oby on wykorzystał talent. Bo skończy jak Adrian w okręgówce. a na marginesie Polonia nie ma w tym sezonie konkurencji. Gdzie tam świt czy drzewica do awansu bez najmniejszych szans.

Sławomir Kanciak

Słabi to jesteś wy napisz nazwisko i gdzie grałeś jedne z drugim co wy chcecie od chłopaka chyba zazdrość was zżera że pakuje jak w bęben pozdrawiam