Pierwsza ligowa przegrana LZS Brąszewice

Sensacja w Masłowicach, gdzie miejscowy zespół zajmujący do niedzieli ostatnie miejsce w tabeli sieradzkiej klasy okręgowej pokonał będący na pierwszym miejscu LZS Brąszewice 3:1 (1:1). Po meczu masłowiczanie awansowali na 15 miejsce w ligowym rankingu, a drużyna z Brąszewic spadła na drugie. Nowym liderem tabeli zostali Czarni Rząśnia, którzy mają punkt więcej od Brąszewic.

Mecz zaczął się zgodnie z oczekiwaniami, bo już w 4 .minucie Piotr Kokot wykorzystał rzut karny i Brąszewice objęły prowadzenie 1:0. Miejscowi jednak wyrównali, zaś w w drugiej połowie dołożyli dwa gole i sensacja stała się faktem. Dwukrotnie bramkarza pokonał Tomasz Gibek, a wynik spotkania ustalił Krystian Pawłowski.

LKS Masłowice – LZS Brąszewice 3:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Gibek 35, 50, Krystian Pawłowski 85 – Piotr Kokot 4 – karny