AKTUALNOŚCI
Bezpłatne bilety na mecz z Macedonią

Ponad 2 tysiące kibiców będzie mogło obejrzeć mecz reprezentacji Polski U-19 z Macedonią na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. Spotkanie będzie ważnym elementem zgrupowania, które kadra narodowa ma zaplanowane w dniach 7-16 października. Spotkanie z Macedonią odbędzie się 11 października (czwartek) o 15:00 na GIEKSA Arenie. 

Dariusz Gęsior, selekcjoner kadry Polski U-19, na zgrupowanie powołał zawodników między innymi z angielskiego Leicester City, niemieckiego Werderu Brema, belgijskiego RSC Anderlecht oraz włoskiego AC Spezia. W trakcie tego ponad tygodniowego obozu młodzi piłkarze zagrają kontrolnie z Macedonią i Walią.

Na Stadionie Miejskim do dyspozycji kibiców będzie ograniczona liczba 2156 miejsc na dwóch trybunach – zachodniej (wejście od ul. 1 Maja) oraz północnej (wejście od ul. Sportowej). Swą obecność zadeklarowała już zorganizowana grupa kibiców GKS Bełchatów, która zajmie miejsca na sektorach C9 i C10. By jednak wejść na obiekt będzie wymagane okazanie bezpłatnej wejściówki, której dystrybucja prowadzona jest w trzech punktach: sekretariat MCS Bełchatów (ul. Czyżewskiego 7), sekretariat GKS Bełchatów S.A. (ul. Sportowa 3), recepcja hali Energia (ul. Dąbrowskiego 11).

Jedna osoba będzie mogła zabrać ze sobą maksymalnie pięć biletów. Zgłoszenia grupowe (grupy powyżej 5 osób) przyjmowane są mailowo pod adresem kontakt@mcs.belchatow.pl oraz w sekretariacie MCS. – Cieszę się, że po czterech latach przerwy ponownie będziemy gościć w naszym mieście młodzieżową reprezentację Polski. Tamtego dnia kadra U-18 zagrała z Finlandią i wygrała 2:0 – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor MCS Bełchatów. – Zaufanie, którym po raz kolejny obdarzył nas PZPN to konsekwencja dobrej organizacji wcześniejszych wydarzeń. Przypomnijmy, że od momentu powstania jednostki, Bełchatów gościł międzynarodowy turniej UEFA Development, kadrę narodową w futsalu oraz pojedynek o futsalowy Superpuchar Polski. Do tego na naszych obiektach trwa kurs trenerski PZPN, więc wizyta kadry U-19 to następny rozdział tej pozytywnej współpracy – kończy dyrektor MCS.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o