AKTUALNOŚCI
Piotrków: Półfinały Orlikowej Ligi Mistrzów

Piotrków Trybunalski i Sulejów gościć będą zespoły uczestniczące w półfinałowych turniejach Orlikowej Ligi Mistrzów w okręgu piotrkowskim. Mecze będą rozgrywane 11 i 12 października. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią zawodnicy z klas I-III, którzy 11 października o 9:30 rozpoczną walkę na orliku przy IV LO w Piotrkowie Trybunalskim.

O zwycięstwo i awans do finału wojewódzkiego będzie walczyło pięć drużyn: SP 2 w Piotrkowie Trybunalskim (miasto Piotrków Trybunalski, powiat piotrkowski grodzki), SP 1 w Sulejowie (powiat piotrkowski ziemski), SP 4 w Zelowie (powiat bełchatowski), SP w Tomaszowie Mazowieckim (powiat tomaszowski) i SP w Drzewicy (powiat opoczyński).

Dzień później o 10:00 na orliku przy SP nr 1 w Sulejowie do rywalizacji przystąpią zespoły z klas IV-VI. W stawce sześciu drużyn znalazły się: SP 1 w Bełchatowie (powiat bełchatowski), SP 2 w Piotrkowie Trybunalskim (miasto Piotrków Trybunalski, powiat piotrkowski grodzki), SP 1 w Sulejowie (powiat piotrkowski ziemski), SP w Wójcinie (powiat opoczyński), PSP w Borzykowej (powiat radomszczański) oraz zwycięzca rywalizacji w powiecie tomaszowskim (SP Lipie, SP Będków lub SP Rokiciny).

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o