AKTUALNOŚCI
Reprezentacyjny czwartek w województwie

Przypominamy, że dziś w województwie łódzkim odbędą się dwa mecze z udziałem piłkarskich reprezentacji Polski. O 15:00 w Bełchatowie kadra U-19 rozpocznie towarzyskie spotkanie z Macedonią, a trzy godziny później w Łodzi do walki z Czechami stanie zespół U-20. W kadrach obu reprezentacji znajdują się zawodnicy z łódzkich klubów. 

Do drużyny U-20 prowadzonej przez Jacka Magierę po raz kolejny powołanie otrzymał Jan Sobociński z ŁKS, a po kontuzji Marcela Zylli z Bayernu Monachium selekcjoner zdecydował się włączyć do kadry również Konrada Gutowskiego z Widzewa. Obaj będą mieli szansę wystąpić dziś na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Spotkanie z Czechami odbędzie się w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Bilety na ten mecz nadal są dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny, salonach EMPiK oraz na stronie internetowej kupbilet.pl. Wejściówki w cenie 5 zł, 10 zł i 15 zł można również zamawiać w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Bezpłatnie będzie można natomiast obejrzeć towarzyski mecz z udziałem kadry U-19, prowadzonej przez Dariusza Gęsiora. Na stadionie w Bełchatowie przygotowano dla kibiców 2156 miejsc na trybunach zachodniej (wejście od ul. 1 Maja) i północnej (wejście od ul. Sportowej). Dystrybucja bezpłatnych wejściówek jest prowadzona w trzech punktach w Bełchatowie. Są nimi sekretariaty Miejskiego Centrum Sportu i GKS oraz recepcja hali Energia. Kibice, którzy zdecydują się zasiąść na trybunach będą mieli okazję obejrzeć w akcji m.in. Jakuba Kiwiora z Anderlechtu Bruksela, Jakuba Stolarczyka z Leicester City, Maila Nawrockiego z Werderu Brema a także Marcela Pięczka z Widzewa.

Źródło: ŁZPN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: