Duża niespodzianka w Nieborowie

Taki wynik trudno było przewidzieć. Orzeł Nieborów, po serii dziewięciu wygranych meczów z rzędu, był absolutnym faworytem spotkania 10. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej ze znacznie niżej notowaną Olimpią Jeżów. Sympatycy Orła dopisywali kolejne trzy punkty jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Olimpia niewiele sobie jednak robiła z przedmeczowych typowań. Pokonała lidera 1:0.

Zwycięskiego gola w 37. minucie spotkania strzelił Sebastian Pałygiewicz. W drugiej połowie, mimo kilku sytuacji podbramkowych, Orłowi nie udało się pokonać Ernesta Kotlarka. Niespodzianka stała się faktem, a po zakończonym meczu podopieczni Marcina Rychlewskiego długo nie mogli uwierzyć w to co się stało.

Orzeł Nieborów – Olimpia Jeżów 0:1 (0:1)
Bramka: Sebastian Pałygiewicz 37