ŁKS na remis

Lider pierwszej ligi piłkarskiej ŁKS Łódź zremisował w sparingowym meczu w Kleszczowie z drugoligową Olimpią Grudziądz 1:1 (1:1). Mecz rozegrany został na sztucznej trawie.

Oba gole padły w pierwszej połowie meczu. Ełkaesiacy przegrywali po strzale z kilku metrów Piotra Ruszkula. Po upływie kilku minut wyrównał Dariusz Kłus. Po zmianie stron oba zespoły stworzyły sobie jeszcze kilka sytuacji do strzelenia gola, ale wynik się nie zmienił i mecz zakończył się remisem. Następny mecz kontrolny łodzianie rozegrają za tydzień w Jarocinie, a ich przeciwnikiem będzie Śląsk Wrocław.
Bramki: dla ŁKS – Dariusz Kłus (29), dla Olimpii – Piotr Ruszkul (27).

Łódzki KS
: (I połowa) Paweł Waśków – Szymon Salski, Piotr Klepczarek, Marcin Adamski (28 Michał Łabędzki), Damian Seweryn – Wolodja Papikjan, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Maciej Bykowski, Patryk Kubicki – Marcin Mięciel. (II połowa) Adrian Nowacki – Artur Gieraga, Michał Łabędzki, Brain Obem, Bartosz Romańczuk – Jakub Kosecki, Rafał Kujawa, Krzysztof Mączyński, Witold Ziober, Damian Pawlak – Artur Golański.

Olimpia Grudziądz: (I połowa) Paweł Zarzycki – Adam Gajda, Krzysztof Brede, Bartłomiej Kowalski, Jarosław Ratajczak – Tomasz Rogóż, Mariusz Pawlak, Jarosław Białek, Piotr Ruszkul, Grzegorz Domżalski – Przemysław Sulej. (II połowa) Paweł Zarzycki (65 Daniel Osiecki) – Dawid Wacławczyk, Bartłomiej Kowalski, Dawid Ptaszyński, Przemysław Królak – Tomasz Rogóż, Mariusz Kryszak, Tomasz Adamczyk, Piotr Ruszkul, Piotr Giel – Przemysław Sulej. W II połowie grali także: Hubert Kościukiewicz, Grzegorz Domżalski, Jarosław Białek.