AKTUALNOŚCI
Grali o puchar starosty bełchatowskiego

Zakończony został dwudniowy VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bełchatowskiego w kategoriach wiekowych Under 14 i Under 16. Najlepszymi szkołami w powiecie bełchatowskim okazały się SP w Szczercowie oraz SP 12 w Bełchatowie. Współorganizatorem turnieju był OZPN w Piotrkowie Trybunalskim.

GKS Bełchatów

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili uczniowie z młodszych roczników, grający w turnieju Under 14. Sześć zespołów – SP Szczerców, SP Kleszczów oraz bełchatowskie SP 3, SP 4, SP 8 i SP 13 grało ze sobą systemem ligowym, każdy z każdym. Najlepszą drużyną turnieju okazała się szkoła ze Szczercowa, której reprezentanci wygrali wszystkie mecze, zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Druga lokata przypadła SP 13, a trzecia SP 8.

Najlepszym strzelcem zawodów został Konrad Ratajski z SP Szczerców, który strzelił 8 goli. Najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został golkiper SP 13 – Hubert Retek.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Szczerców
2. SP 13 Bełchatów
3. SP 8 Bełchatów
4. SP 3 Bełchatów
5. SP Kleszczów
6. SP 4 Bełchatów

Drugiego dnia rozegrano turniej dla najstarszych uczniów szkół podstawowych, w kategorii Under 16. Do rywalizacji również przystąpiło sześć zespołów, które zagrały w dwóch grupach. W grupie A najlepsza okazała się SP Kleszczów przed SP 1 Bełchatów i SP Wola Wiązowa. Grupę B wygrała SP 12, przed SP 13 i SP 4.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Dawid Tatara z SP Kleszczów, a królem strzelców został Olaf Osowski z SP 12, który zdobył sześć goli. Szczególne wyróżnienie przypadło także Marii Grendzie z SP w Woli Wiązowej, która była jedyną dziewczyną biorącą udział w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 12 Bełchatów
2. SP 13 Bełchatów
3. SP 1 Bełchatów
4. SP Kleszczów
5. SP 4 Bełchatów
6. SP Wola Wiązowa

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments