Mroczkowski: Duży szacunek dla kibiców

Widzew Łódź przypomina rozpędzony pociąg. Zespół Radosława Mroczkowskiego nie ma zamiaru się zatrzymywać i pokonał w Chorzowie Ruch 3:1 (3:0) w spotkaniu 15. kolejki II ligi. Po spotkaniu szkoleniowiec lidera przyznał, że wielkie wrażenie zrobili na nim kibice obu klubów. Cieszył się również z kolejnego kompletu punktów.

Ekstraklasowo, jeśli chodzi o to, co było na trybunach. Cała oprawa meczu była wspaniała i duży szacunek dla kibiców, którzy dziś dopingowali. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Takiego, który będzie się długo rozkręcał, jeśli chodzi o wynik. Mój zespół zagrał jednak skutecznie w pierwszej połowie i to był klucz do tego zwycięstwa. Widzieliśmy, że taka gra kosztowała nas sporo sił, stąd wiele zmian w końcówce. Cieszę się z punktów i z tego, że nasze bramki nie były przypadkowe. Potrafiliśmy tworzyć dobre akcje, a pierwsze czterdzieści pięć minut było chyba nasze najlepsze na wyjazdach. Plus dla chłopaków za to. Później, po straceniu gola, trochę się pogubiliśmy, ale to już za nami. Możemy myśleć o kolejnym spotkaniu – powiedział Mroczkowski.

Źródło: widzewtomy.net