AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Większość spotkań ostatniego październikowego weekendu piłkarskiego w okręgu piotrkowskim rozegranych zostanie w niedzielę (28 października). Najciekawiej zapowiada się mecz II grupy klasy A pomiędzy KS Niedośpielin i Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Poniżej obsada sędziowska wszystkich pojedynków. W każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
11. kolejka
(sobota – 27 października)
14:00 – Świt Kamieńsk – Szczerbiec Wolbórz – Dawid Gąsior
14:00 – Olimpia Wola Załężna – LKS Czarnocin – Tomasz Krawczyk
14:00 – Czarni Rozprza – LKS Mniszków – Mateusz Kowalski
(niedziela – 28 października)
13:30 – MGKS Drzewica – Astoria Szczerców – Wojciech Aleksandrowicz
13:30 – Omega II Kleszczów – GUKS Gorzkowice – Wojciech Kretek
13:30 – Start Lgota Wielka – LUKS Gomunice – Grzegorz Muskała
13:30 – Włókniarz Moszczenica – Polonia Piotrków – Dawid Łuczyński

Klasa A
10. kolejka
Grupa I
(sobota – 27 października)
14:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Polonia Rokiciny – Dawid Łuczyński
(niedziela – 28 października)
13:30 – Luciąża Przygłów – LKS Radzice – Robert Rybak
13:30 – Relax Czerniewice – KS Paradyż – Marcin Paraszkiewicz
13:30 – IKS Inowłódz – RKS Rzeczyca – Filip Barczak
13:30 – LKS Lubochnia – Kasztelan Żarnów – Robert Kaczor
13:30 – Błysk Aleksandrów – Skalnik Sulejów – Katarzyna Bryk

Grupa II
(sobota – 27 października)
14:00 – Victoria Żytno – Motor Bujniczki – Michał Ledwan
14:00 – Grabka Grabica – Start Niechcice – Dawid Jałmużna
(niedziela – 28 października)
13:00 – KS Niedośpielin – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Łukasz Włodarczyk
13:30 – LKS Dobryszyce – LKS Mierzyn – Tomasz Markiewicz
13:30 – Astoria II Szczerców – Ruch 1951 Chrzanowice – Paweł Łuszcz
13:30 – Zapał Krzętów – Piast Krzywanice – Igor Gierasimiuk

Klasa B
10. kolejka
Grupa I
(sobota – 27 października)
14:00 – LKS Białaczów – WOY Bukowiec Opoczyński – Zenon Białas
(niedziela – 28 października)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Atom Januszewice – Paweł Pryczek
13:30 – LKS Mroczków – MGKS II Drzewica – Piotr Jędrzejczyk
13:30 – Pionier Baby – LUKS Mroczków-Dzielna – Kacper Deka
pauzują: Tęcza Janków, KS Poświętne

Grupa II
(sobota – 27 października)
14:00 – Polonia Gorzędów – Alfa Kleszczów – Filip Śliwiński
14:00 – VIS Gidle – RKS II Radomsko – Dawid Błaszczyk
(niedziela – 28 października)
13:30 – Victoria Woźniki – UKS Concordia 1909 Piotrków – Michał Ledwan
13:30 – Pilica II Przedbórz – Warta-Carbo Pławno – Marcin Gąsior
pauzują: Włókniarz II Zelów, KS Grocholice

 

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o