AKTUALNOŚCI
Orkan Buczek bezlitosny dla Warty Działoszyn

Fatalne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły piłkarzom Orkana Buczek w odniesieniu wysokiego zwycięstwa nad Wartą Działoszyn w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Tomasza Kmiecika rozbił rywala aż 5:0 (2:0). Warta jest w wyraźnym kryzysie. Drużyna, w której składzie gra doświadczony Krzysztof Kukulski, niewiele miała do powiedzenia w niedzielnym pojedynku.

Faworytem spotkania był Orkan, ale już pierwsza akcja meczu mogła dać bramkę Warcie. Jardel Muniz Cruz trafił jednak w boczną siatkę bramki bronionej przez Michała Chachułę. Były to miłe złego początku dla drużyny Tomasza Jaworskiego. Orkan zaczął bowiem atakować coraz groźniej i w 18. minucie wynik spotkania otworzył Damian Puchalski. Przez następny kwadrans przewaga należała do przyjezdnych, ale pod bramką Chachuły zabrakło precyzji. Gospodarze odpowiedzieli najlepiej jak mogli. W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy prowadzenie na 2:0 podwyższył Hubert Berłowski.

Pięć minut po wznowieniu było już po meczu. Najpierw przepiękną bramkę strzelił Piotr Burski, a 60 sekund później gości dobił Michał Lewandowski. Wynik spotkania ustalił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Mateusz Wroński. I na koniec mała dygresja do wszystkich klubów, które planują rozpoczęcie spotkań na najbliższy weekend. Około 15:30 w Buczku, przy zachmurzonym niebie, niewiele było już widać. Jesteśmy zdania, że mecze zaplanowane za tydzień powinny rozpocząć się najpóźniej o 13:30. Oczywiście dotyczy to meczów rozgrywanych na obiektach, które nie mają sztucznego oświetlenia. Grajmy dla kibiców.

Orkan Buczek – Warta Działoszyn 5:0 (2:0)
Bramki: Damian Puchalski 18, Hubert Berłowski 45, Piotr Burski 49, Michał Lewandowski 50, Mateusz Wroński 82

Orkan: Chachuła – Sławiński, Matuszczyk, Dolot ż, Niciak (63′ Siewiera) – Kowalski (83′ Gołuch), Berłowski (76′ Liśkiewicz), Wojtczyk, Burski (84′ Michalski), Puchalski (53′ Serafinowicz) – Lewandowski (81′ Wroński)

Warta: Kotecki – Mateusz Bąkowicz (14′ Lewandowski), Bartoszek (80′ Nowakowski), Lisowski, Zawieja – Korbela, Marchewka, Kukulski (72′ Sośniak), Stolarczyk, Boras – Jardel Muniz Cruz

Sędziował: Michał Dzwonkowski (WS Piotrków). Widzów: 100

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
1 rok temu
kibicek1990
1 rok temu

Brawo Orkan…super wynik….cały czas na 5 miejscu ale niebawem może się to zmienić…ponieważ czołówka ma bardzo ciężkie mecze…RADOMSKO ma zelow Kutno i Sieradz…Warta Sieradz ma andrespolie kwiatki i radomsko…Ks Kutno ma kwiatki RADOMSKO i nas czyli ORKAN BUCZEK!!!My za to mamy zdunska wolę zelow i ostatni mecz Kutno na wyjeździe…także walczymy o podium!!!!A kto wie może nawet mistrza jesieni!!!!!!

Gienia
1 rok temu

Do kibic 1 …widzisz w ulewę w buczku 100 kibiców i drugie tyle w samochodach a w zelowie w słoneczna pogodę 20 średnia ,ale jak sie tak gra jak orkan w tamtym sezonie to spadek może grozić a kaski nie ma i nie będzie

Przyjezdny
1 rok temu

Kibiców 100a w samochodach następnych 200 i tak w taka pogodę maja dużo kibiców