Czerwone Diabły rozbite w Zduńskiej Woli

To był koncert Gatty Active Zduńska Wola. Podopieczni trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego wygrali we własnej hali z Red Devils Chojnice aż 6:2 (3:0). Była to dopiero druga ligowa wygrana zduńskowolan w tym sezonie. Gatta ma na koncie osiem punktów, które zdobyła w pięciu meczach. Za tydzień zagra na wyjeździe z AZS UG Gdańsk.

Sobotni mecz w Zduńskiej Woli, rozpoczął się nietypowo bo o 13:00. Było to spowodowane tym, że w niedzielę hala przy ul. Złotej 67 zamieni się w lokal wyborczy. Miejscowi od pierwszej minuty dyktowali warunki gry i ich zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone. Już do przerwy prowadzili 3:0, aby ostatecznie wygrać 6:2.

Gatta Active Zduńska Wola – Red Devils Chojnice 6:2 (3:0)
Bramki: Michał Szymczak 7, Daniel Krawczyk 12, Maksym Pautiak 20, Arkadiusz Szypczyński 34, 35, Michał Marciniak 37 – Bernardo Cruz 29, Przemysław Laśkowski 38