Dominik Pecyna dał wygraną liderowi

To nie był łatwy mecz dla Sokoła Aleksandrów. W spotkaniu 15. kolejki rundy jesiennej III ligi drużyna Sławomira Majaka grała na wyjeździe ze znacznie niżej notowaną Victorią Sulejówek. Spotkanie rozgrywane było przy sztucznym świetle. O wygranej lidera zdecydował gol z trzynastej minuty meczu. Strzelił go Dominik Pecyna.

Gracz Sokoła zdecydował się na uderzenie z dwudziestu metrów i zaskoczył tym bramkarza gospodarzy. W 25. minucie mogło być 2:0, ale dobrej sytuacji nie wykorzystał Piotr Kasperkiewicz. Po zmianie stron obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramek. W Sokole pudłowali Michał Miller i Dawid Cempa, a w zespole Victorii najskuteczniejszy gracz tej drużyny Wojciech Wocial. Sokół dowiózł cenną wygraną do końca i jest coraz bliżej tytułu mistrza półmetka w grupie pierwszej III ligi. O wszystkim zdecyduje mecz ostatniej kolejki w Tomaszowie Mazowieckim. Sokołowi najprawdopodobniej wystarczy nie przegrać, aby przezimować na pierwszej pozycji.

Victoria Sulejówek – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)