Pelikan II uratował punkt w ostatniej akcji

Remisem 1:1 (0:0) zakończył się niedzielny mecz 15. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy rezerwami Pelikana Łowicz, a Stalą Niewiadów. Podopieczni grającego trenera Piotra Gawlika uratowali punkt w ostatniej akcji meczu po golu z rzutu wolnego Kacpra Rześnego. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Remis jest wynikiem sprawiedliwym i nie krzywdzi żadnej z drużyn.

W pierwszej połowie nie padła ani jednak bramka, choć obie drużyny miały okazje do strzelenia goli. W 60 minucie goście nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie. Bramkę, po składnej akcji całej drużyny strzelił Adrian Gaugier. To najskuteczniejszy piłkarz Stali, który ma na koncie już sześć bramek. Gościom nie udało się jednak dowieźć zwycięstwa do ostatniego gwizdka.

Pelikan II Łowicz – Stal Niewiadów 1:1 (0:0)
Bramki: Kacper Rześny 90+2 – Adrian Gaugier 60

Pelikan II: Orzeł – Górowski, Wudkiewicz, Gawlik, Kozieł – Mycka, Dąbrowski, Rześny, Papuga (64′ Rosa) – Fabijański (89, Balik), Świdrowski (62′ Musialik).

Stal: Milczarek – Artur Dunajski (61, Wiktor Dunajski), Gaugier (72′ Szubert), Idzikowski, Kotynia – Kwaśniak, Polit, Rój, Świątnicki (84′ Woźniak) – Walczak, Zielonka (89′ Pachniewicz).