Hubert Górski znów zagrał w Concordii

Po kilku latach przerwy na ligowe boiska wrócił Hubert Górski. Wychowanek ZKS Concordia Piotrków (grał w jej barwach w II lidze) oraz przez wiele lat zawodnik Omegi Kleszczów (kilka udanych sezonów w III lidze) zagrał dwadzieścia ostatnich minut w spotkaniu klasy B UKS Concordia 1909 Piotrków – Pilica II Przedbórz. Piotrkowski zespół wygrał ten mecz 4:1 (4:1).

Górski bramki nie zdobył, ale jeśli będzie chciał kontynuować swoją grę w piotrkowskiej drużynie to można przyjmować każdy zakład, że w rundzie wiosennej będzie regularnie wpisywał się na listę strzelców. Informacja o jego powrocie bardzo cieszy kibiców, których kilka lat temu zmroziła informacja o problemach zdrowotnych popularnego „Górala”. Ambitny zawodnik problemy te ma najwyraźniej już za sobą czego dowodem jest występ w meczu ligowym. Życzymy powodzenia!