AKTUALNOŚCI
Nowy przewodniczący WS OZPN Piotrków

Tomasz Krawczyk został nowym Przewodniczącym Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. W związku z rezygnacją z powodów rodzinnych Andrzeja Kozłowskiego, Zarząd OZPN, po konsultacji ze środowiskiem sędziowskim, powierzył pełnienie tej funkcji Krawczykowi.

To jeden z najbardziej doświadczonych sędziów Wydziału Sędziowskiego OZPN w Piotrkowie Trybunalskim. Swoją przygodę z gwizdkiem rozpoczął w 1998 roku. Dotychczas poprowadził ponad 1500 spotkań piłkarskich. Przez 4 lata był sędzią szczebla centralnego, osiągając poziom II ligi. Tomasz Krawczyk od wielu już lat jest także członkiem Zarządu Wydziału Sędziowskiego OZPN odpowiedzialnym za sprawy szkolenia arbitrów. Nowy Przewodniczący WS OZPN w Piotrkowie Trybunalskim jest również członkiem Zarządu oraz Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego zaproponował do Zarządu następujące osoby: Katarzyna Bryk, Izabela Dróżdż, Robert Kaczor, Dawid Łuczyński i Grzegorz Muskała. Kierownikiem obsady będzie nadal Dawid Łuczyński.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
KRÓL P

A LICZYŁEM ŻE WSZĘDZIE LUBIANY I SZANOWANY PAN PAWEŁ PRYCZEK .