AKTUALNOŚCI
OZPN w Piotrkowie chce wydłużyć jesień

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim chce wydłużyć ligową jesień w piotrkowskiej klasie okręgowej i rozegrać jeszcze w tym roku awansem pierwszą kolejkę z rundy wiosennej. Wszystkie kluby dostały propozycję od związku aby rozegrać spotkania w niedzielę (18 listopada).

W czasie najbliższego weekendu (10/11 listopada) zaplanowana jest ostatnia kolejka rundy jesiennej. Biorąc pod uwagę sprzyjające prognozy pogody piotrkowski okręg zaproponował klubom z klasy okręgowej przedłużenie ligowego grania. Biuro czeka na odpowiedź od klubowych działaczy i wtedy podejmie decyzję o ewentualnym rozegraniu 14. kolejki w listopadzie.

 

12
Dodaj komentarz

12 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Społecznie pracujący dla klubów członek WG OZPN

Do PW. Sympatyczny PW podpisz się z imienia i nazwiska, bądź sobą. Gdybyś troszkę czytał przepisy PZPN to byś się nie ośmieszał i nie pisał głupot,że można grać do końca czerwca. Po zakończeniu rozgrywek Każdy klub musi mieć 14 dni na odwołania od weryfikacji wszystkich spotkań. A od 1 lipca już rozpoczyna się nowy sezon i następuje potwierdzenie zawodników do gry. Zamiast pisać śmieszne komentarze lepiej poczytać przepisy w wówczas byłoby łatwiej zrozumieć pewne decyzje, ale Wy i tak wiecie lepiej.

szyszka

mecze w listpadzie tak ale godz.11 w 4 lidze inizszych ligach jak bylo 20 lat temu i to sie sprawdzilo i koniecznie niedziela