AKTUALNOŚCI
Walkower w sieradzkiej klasie A

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu zweryfikował wynik meczu 14. kolejki grupy drugiej klasy A pomiędzy LKS Kobierzycko, a UKS Ustków. Na boisku miejscowi przegrali spotkanie 1:2. Okazało się jednak, że w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik i LKS Kobierzycko otrzymał punkty walkowerem. Walkower uwzględniamy już w tabeli.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Obiektywny kibic

Niestety macie rację OZPN Sieradz ma swoich faworytów i prezes im sprzyja inni niestety tak dobrze nie mają, a co gorsza rzuca im się kłody pod nogi. Nie popieram grania zawodnikami na lewo i należy karać kluby walkowerami za takie wysepki, ale również należy iść do przodu i skoro wprowadza się zapis o konieczności obecności opieki medycznej na meczu to ma to być egzekwowane. Ok dopuszczam sytuację że sędzia daje czas na dotarcie takiej osoby. Ale granie drużyn bez osoby posiadającej uprawnienia to prowadzenia drużyny w danej klasie rozgrywkowej to przegięcie. Po co w takim bądź razie zmiana przepisów co… Czytaj więcej »

K

Najgorsze jest to że ozpn Sieradz nie podchodzi do wszystkich klubów jednakowo. Niektóre kluby maja łatwiej.

nn

Eminem – po coś wymyślono kary dyscyplinarne i nie ma znaczenia kto gra na lewo. Jest nieuprawniony i już. Co do dopuszczania drużyn do gry, bez opieki medycznej, czy trenera to tylko wola sędziów. Sam byłem na meczu gdzie jeden trzecioligowy sędzia opóźnił rozpoczęcie o 30 min, dopóki nie pojawił się ktoś z uprawnieniami opieki medycznej. Jeżeli klub by nikogo nie załatwił to do meczu by nie dopuścił. Mecz był oczywiście w niższej lidze. Uważam więc że wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć – tu słowo klucz. Zobaczcie co się dzieje w Piotrkowie. Jakie są kary, zawieszenia za takie… Czytaj więcej »