AKTUALNOŚCI
Surowe kary dla graczy z Moszczenicy

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim rozpatrzył w czwartek sprawę dwóch zawodników Włókniarza Moszczenica (piotrkowska klasa okręgowa) Piotra Świątka i Sławomira Stańczyka. Piłkarze ci nie wytrzymali nerwowo, skrytykowali w dosadnych słowach sędziego Dawida Łuczyńskiego, który pokazał im czerwone kartki. 

Zdaniem zawodników Włókniarza przyczyną był podyktowany przez Łuczyńskiego, przy stanie 1:1, rzut karny dla Polonii. – Czuję się okradziony z punktów – mówił rozgoryczony Stańczyk, który zaprzeczał jakoby użył wulgarnych słów wobec sędziego. Nerwowo nie wytrzymał wcześniej również Piotr Świątek. On podczas czwartkowego posiedzenia Wydziału Dyscypliny wyraził skruchę i przeprosił za swoje zachowanie. Nie przyznał się jednak do tego, że groził sędziemu pozbawieniem go życia słowami „zaj…cię„.

Kary nałożone na piłkarzy to: siedem meczów dyskwalifikacji dla Świątka i cztery dla Stańczyka. Obu zawodnikom przysługuje odwołanie do Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

21
Dodaj komentarz

21 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
16 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Slawek

Ciekawy jestem skad miales do niego wglad i czemu podpisujesz sie jako obiektywny a nie podpisujesz sie nazwiskiem lub imieniem. A jak jestes taki pewien wygranej w sadzie to trzeba bylo uczynic takie kroki i wytoczyc sprawe.

1 3 4 5