RKS Radomsko rozbił w puch KS Kutno

Wielki mecz lidera IV ligi RKS Radomsko. Podopieczni trenera Rafała Ozgi pokonali KS Sand Bus Kutno aż 4:0 (2:0) w spotkaniu 16. kolejki rundy jesiennej. Jeśli w niedzielę wicelider czwartoligowej tabeli Warta Sieradz wygra lub zremisuje wyjazdowy mecz z LKS Kwiatkowice, to o mistrzostwie rundy jesiennej IV ligi zadecyduje spotkanie w Sieradzu. Ten mecz zaplanowano na 17 listopada.

Od 19 minuty kutnowianie grali w osłabieniu, bo czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Kamil Kobryń. Już minutę później RKS wykorzystał przewagę jednego piłkarza. Gola z rzutu karnego strzelił Krystian Wojtczak. Ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy.

Kiedy na 3:0 podwyższył Paweł Baraniak stało się jasne, że gospodarze meczu nie przegrają. W 64. minucie wynik spotkania ustalił Kacper Michnicki. Już w doliczonym czasie gry czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Adrian Klepczyński z RKS. Nie miało to jednak żadnego wpływu na boiskowe wydarzenia.

RKS Radomsko – KS Sand Bus Kutno 4:0 (2:0)
Bramki: Krystian Wojtczak 20, 38, Paweł Baraniak 57, Kacper Michnicki 64

RKS: Baranowski – Pluta, Klepczyński, Michalak (72′ Perliński), Lewacki – Sadziński (80′ Kowalski), Tall (57′ Turniak), Saktura, Michnicki (80′ Balcerzyk) – Wojtczak (80′ Banasiak), Baraniak (57′ Gloc)

Kutno: Reszka – Kobryń, Kowalczyk, Kaczor (78′ Skwara), Cichacki (73′ Jakubowski) – Pietrow, Brochocki (67′ Dębowski), Adrian Marcioch, Padzik (50′ Amrozik) – Krystian Marcioch (61′ Miarka), Wielgus.