Kazimierz Moskal: To nie był dobry mecz

ŁKS Łódź wygrał z Chrobrym Głogów 2:0 (2:0) mecz 18. kolejki I ligi, ale trener łodzian Kazimierz Moskal nie był na pomeczowej konferencji prasowej zadowolony. Miał pretensje do swojej drużyny o błędy oraz o słabszą grę w drugiej połowie. Przyznał, że przed jego zespołem jeszcze dużo pracy. Poniżej wypowiedź szkoleniowca wicelidera.

Cieszą trzy punkty i cieszy to, że zagraliśmy na zero z tyłu, ale nie będę nikomu opowiadał, że dzisiaj zagraliśmy fantastyczny mecz. Bo tak nie było. Mieliśmy dużo sytuacji, które do przerwy powinniśmy zamienić na kolejne gole i zamknąć ten mecz. Nie udało się tego zrobić, a ponadto nie uniknęliśmy wielu innych błędów. Moi zawodnicy włożyli jednak w to spotkanie tyle, ile mogli. Teraz podczas przerwy w rozgrywkach sobie to wszystko na spokoju przeanalizujemy i popracujemy nad tym, aby zagrać lepiej w tych ostatnich meczach. Bo dzisiaj brakowało mi trochę naszej składnej gry. Zdajemy sobie sprawę, że i dzisiaj, i w meczu z Odrą popełniliśmy błędy. Dlatego z mojego punktu widzenia to nie były nasze super zawody. Oczywiście, że stworzyliśmy sobie wiele sytuacji i trzeba było je wykorzystać. Ale myślę też, że jeszcze bardziej musimy kontrolować takie spotkanie, bo przy 2:0 w drugiej połowie przeciwnik wypracował sobie kilka okazji i dopiero w momencie, kiedy boisko musiał opuścić Przemek Trytko i mieliśmy przewagę liczebną, tak naprawdę zaczęliśmy kontrolować ten mecz. Na najbliższy weekend, podobnie jak w przypadku wcześniej przekładanych spotkań, nie planujemy żadnego sparingu. Część zawodników z kadry pierwszego zespołu zostanie za to zapewne oddelegowana na mecz drugiej drużyny w lidze okręgowej – powiedział Moskal.

Źródło: lkslodz.pl