AKTUALNOŚCI
Włókniarz najlepszy w Turnieju Niepodległości

W piotrkowskiej Hali Relax odbył się Turniej Niepodległościowy chłopców, którego głównym organizatorem był UKS Piotrcovia. Startowało sześć drużyn rocznika 2008 i młodszych. Po zaciętej walce wygrał Włókniarz Moszczenica, który o jeden punkt wyprzedził UKS Concordię Piotrków. Trzecie miejsce zajęła Pilica Tomaszów Mazowiecki.

Na czwartej pozycji uplasował się zespół Jest Moc Szczerców, na piątej UKS Piotrcovia I i na szóstej UKS Piotrcovia II. Najlepszym bramkarzem turnieju był Igor Owczarczyk z Jest Moc Szczerców, najlepszym strzelcem Radosław Błaszczyk (UKS Piotrcovia), a najlepszym zawodnikiem Rafael Fotyol (Włókniarz Moszczenica).

Oto skład zwycięskiej drużyny: Wiktor Andrychiewicz, Piotr Kowalczyk, Bartosz Pinkowski, Artur Krasoń, Szymon Maciaszczyk, Bartosz Staniaszek, Rafael Fatyol, Marcel Derendarz, Jakub Staniaszek, Piotr Szelest, Sebastian Żuchalski, Kacper Kretkiewicz. Trenerem drużyny jest Daniel Cichosz.

Turniej zorganizowały: UKS Piotrcovia, Urząd Miasta w Piotrkowie, OZPN Piotrków Trybunalski, PGE Górnictwo-Energetyka Konwencjonalna i Firma Madej.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o